Kontakt

Har du spørgsmål eller kommentarer?

Kontakt os i dag

HSM Hjallerup ApS
Navervej 1, 9320 Hjallerup

(+45) 22 63 79 01
tom@hsm-vaerksted.dk

CVR nr.:

HSM Hjallerup ApS: 42377864
HSM Reservedele ApS: 42377651

Åbningstider

Værksted:
Mandag-torsdag 7-15
Fredag 7-14.30

Montage:
Mandag-torsdag 7-15
Fredag 7-14.30

Reservedele:
Mandag-fredag 7-16
Lørdag 8-12

Vores team

Tom Hesselborg

CEO

Tlf: 22 10 86 40

Tom@hsm-vaerksted.dk

Carina Hesselborg

CAO

Tlf: 22 79 16 32

Carina@hsm-montage.dk

Administration

Bogholderi HSM Hjallerup

Carina Hesselborg

Tlf: 22 79 16 32

Alle faktura sendes til: Faktura@hsm-montage.dk

Øvrig henvendelse sendes til: Bogholderi@hsm-montage.dk

Bogholderi
HSM Reservedele

Alle faktura sendes til: Faktura@hsm-reservedele.dk

Øvrig henvendelse sendes til: Bogholderi@hsm-reservedele.dk

Iben Ziegler Sanden

SoMe Content Creater

Iben@hsm-vaerksted.dk

Reservedele

Jan Christensen

Lagerchef

Tlf: 22 10 86 42

Jan@hsm-reservedele.dk

Anders Christensen

Butikchef

Tlf: 22 10 86 43

Anders@hsm-reservedele.dk

Dæk

Bruno Morell

Montør

Værksted

Michael Christensen

Smed

Nicolai Stausgaard Nielsen

Smed

Jesper Gadeberg

Materielmekaniker

Ulrik Kristian Søndergaard

Montør

Rasmus Poulsen

Montør

Magnus Nielsen

Landbrugsmedelærling

Mikkel Nikolai Andersen

Materielmekanikerlærling

Tobias Holm Søndergaard

Materielmekanikerlærling

Jonas Lythje

Materielmekanikerlærling

Jens Bonde

Pladsmand

Brian Sørensen

Pladsmand

Arnold Pedersen

Pladsmand

Skriv til os